Optymalizacja kosztowa i procesowa systemu SAP ERP

Executive Networks Polska świadczy usługi wsparcia w tworzeniu rozwiązań zapewniających sprawne oraz efektywne kosztowo funkcjonowanie rozwiązań informatycznych oraz procesów IT, warunkujących zwiększenie efektywności operacyjnej organizacji, co w rezultacie przekłada się na wzmocnienie przewagi konkurencyjnej firmy.
Specjalizujemy się w szczególności w optymalizacji procesów oraz kosztów funkcjonowania systemu SAP ERP. Nasze doświadczenia i kompetencje sięgają takich obszarów jak:

  • Identyfikacja i wdrożenie ulepszeń procesowych w systemie SAP, poprzez opracowanie i implementację planu rozwoju systemu, obejmującego kluczowe potrzeby zmian, zidentyfikowane celem dopasowania do zmieniających się wymagań biznesowych.
  • Optymalizacja zasobów licencyjnych użytkowników systemu SAP, poprzez dopasowanie i zaprojektowanie docelowej struktury uprawnień licencyjnych do istniejących i przyszłych potrzeb organizacji.
  • Rekomendacja scenariuszy optymalizacji kosztów serwisu SAP, w postaci opracowania i wdrożenia nowego, optymalnego kosztowo i funkcjonalnie modelu serwisu, np. poza producenckiego.