Executive Networks Polska jest częścią grupy Executive Networks International działającej na rynku strategicznego doradztwa gospodarczego, konsultingu IT, doradztwa finansowego, restrukturyzacji, doradztwa w zakresie strategicznego zarządzania kapitałem ludzkim oraz zarządzania tymczasowego. W naszej działalności łączymy praktyczną wiedzę menadżerów zdobytą w trakcie wielu lat bezpośredniego działania zarządczego i operacyjnego w biznesie oraz procesach gospodarczych z najlepszymi praktykami strategicznego konsultingu i doradztwa. Specjalizujemy się w strategicznym doradztwie gospodarczym, budowaniu wartości firm i strategiach właścicielskich, doradztwie finansowym, transakcjach M&A, procesach restrukturyzacji operacyjnych, finansowych i kapitałowych, budowaniu strategii wykorzystania technologii IT, zarządzaniem projektami, konsultingu HR oraz zarządzaniu tymczasowym.

Nie jesteśmy typową firmą konsultingową. W swojej działalności jesteśmy nastawieni na wyniki. Wdrażamy nasze strategie i bierzemy odpowiedzialność za ich skuteczność. Działając jako ramię operacyjne naszych klientów w modelu zarządzania tymczasowego (Interim Management) jesteśmy gotowi pełnić w trakcie projektu kluczowe funkcje po stronie klienta. ENP jest firmą z grupy Executive Networks International od 1994 roku działającej na rynku projektów typu executive resulting ® w modelu Interim Management. W Polsce i za granicą mamy szereg referencji oraz dostęp do najlepszych praktyków biznesu w branżach, w których się specjalizujemy. Nasz zespół stanowią menedżerowie z długoletnim doświadczeniem w kierowaniu firmami, przygotowaniu i wdrażaniu strategii oraz projektach IT.

Grzegorz Kozłowski, Partner Zarządzający Grzegorz Kozłowski jest menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w branży IT i udokumentowanymi osiągnięciami menedżerskimi. Kierujący firmą SAP Polska skutecznie opracował i przeprowadził zmianę strategii rynkowej firmy. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym oraz dyrektorem generalnym w Grupie ComputerLand. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem w różnych obszarach doradztwa gospodarczego, ze specjalizacją w zakresie doradztwa strategicznego, procesów restrukturyzacji i reorganizacji procesów biznesowych oraz zarządzania zmianą. Obecnie kieruje firmą doradczą Executive Networks Polska (ENP) jako Partner Zarządzający.